מסנג'ר מעודכן
 

הכנס הטרנסי השנתי 2022 

פתיחת שבוע המודעות הטרנסי, 11 ו-13 בנובמבר 2022, ת"א

 

הכנס הטרנסי יתקיים זו השנה השנייה בתל-אביב וירכז את מיטב הידע והמומחיות שהצטברו בישראל בשנים האחרונות בנוגע לקשת הטרנסית, במטרה  להעצים את הקהילה הטרנסית, לשפר את מוקדי הידע והכוח שלה, ולקדם שוויון זכויות ושיפור במגוון היבטים אישיים, חברתיים, וממסדיים.

 

הכנס נהגה על ידי עמותת מעברים לקשת הטרנסית, ויחד עם שותפותינו בוועדת ההיגוי, וארגוני הקהילה הטרנסית פרויקט גילה, טרנסיות ישראל, וברית הלביאות. התחלנו מסורת של כנסים שנתיים כנקודת ממשק מרכזית של חילופי ניסיון וידע בנוגע לקשת הטרנסית בישראל. הכנס הינו מרחב של מפגש ויצירת קשרים משמעותיים בין חברי הקהילה הטרנסית ובין מומחים וקובעי מדיניות המשפיעים על הטיפול בהם, בין מומחים בתחומים שונים, ובין בעלי ניסיון וידע לאלו שעליהם לרכוש אותו על מנת לשפר את הטיפול בקשת הטרנסית שבתחום אחריותם. מפגש רב משתתפים כזה מעודד יצירת מדיניות מושכלת ואחראית יותר ביחס לקשת הטרנסית בישראל.

 

:מטרות הכנס

  1. חיזוק חברי הקהילה הטרנסית במהלך שבוע המודעות הטרנסי (11-19 בנובמבר),  לקראת יום הזיכרון הטרנסג'נדרי המצוין ב- 20 לנובמבר

  2. גיבוש קהילה מקצועית חזקה התומכת בקשת הטרנסית

  3. נטוורקינג לפעילים.ות על הקשת הטרנסית ולאנשי ונשות מקצוע מתחומים שונים, לשם יצירת שיתופי פעולה, קידום מדיניות וסיוע הדדי

  4. הנגשת מידע קריטי לא.נשים על הקשת הטרנסית ולאנשי ונשות מקצוע אודות הקשת הטרנסית,  על מנת לעודד למידה משותפת והסברה

  5. יצירת מסורת של כנס טרנסי שנתי בישראל

 

מתוך תפיסת אחריות קהילתית וכבוד, חברי וחברות הקהילה הטרנסית שיעבירו תכנים בכנס יקבלו תשלום עבור עבודתם, אלא אם כן יבחרו לעשות זאת בהתנדבות. הסכום תלוי במספר המציגים בכנס ובגיוס המשאבים לקראתו. לכן לא נוכל להתחייב מראש אבל נעדכן לקראת מועד הכנס. 

הכנס ממומן בתמיכה בלתי תלויה של חברת גיליאד 

לוגו מעברים.jpeg
לוגו עברי פרויקט גילה (2).png
ברית הלביאות.png
טרנסיות ישראל - לוגו עברי טקסט שחור.png
גיליאד לוגו.png

לשאלות בנוגע לכנס: conference@maavarim.org