מסנג'ר מעודכן
 

PROJECTS & GROUPS

פרויקטים וקבוצות

בזאר אדם לאדם

כל כמה חודשים נערך בזאר בו אפשר להחליף בגדי קיץ בחורף, ישן בחדש, גברי בנשי ולהפך! בואו למצוא בגדים, מצעים, כלי בית וצעצועים מדליקים באווירה פתוחה ופרנדלי. אפשר למסור, אפשר לקחת, אפשר גם וגם, והכי חשוב- אין לנו מחלקת גברים או נשים.. תרומה של 2 ש"ח לפריט תתקבל בברכה.

מלגות

מעברים מעניקה מלגות לימודים בגובה שכר לימוד אוניברסיטאי לשנה, לסטודנטים/ות חברי/ות הקהילה, בשיתוף מייקרוסופט ישראל וחברות נוספות ובעזרת LGBTech. המלגאים נבחרים מידי שנה על ידי ועדה בלתי תלויה ומתחייבים להתנדב למען הקהילה במעברים.

 ההרשמה למלגות סגורה כעת ותפתח בתחילת חודש יולי 2020

לעדכונים על הנעשה בארגון ועל פרויקט המלגות הירשמו לניוזלטר כאן.

הרצאות

מעבירים מעבירה הרצאות בנושא הקהילה הטרנסית למגוון קהלי יעד, ביניהם: אנשי/נשות חינוך, מעסיקים/ות, רופאים/ות, אנשי/נשות טיפול ועוד. ההרצאות עוסקות בהיכרות עם הקהילה הטרנסית על תהליכי השינוי המגדרי והקשיים הכרוכים בכך, יחד עם למידה על התמודדות הסביבה, התייחסות נכונה ומענים.

קורסים מקצועיים וקבוצות

פתיחת קבוצות תלויה בכמות הנרשמים/ות

קורס התנהלות כלכלית - 

בני נוער רבים/ות ובניהם/ן צעירות וצעירים טרנס*, ולא רק צעירים/ות, נקלעים/ות לחובות כלכליים המתחילים כקטנים ועלולים לצמוח לחובות גדולים שמלווים בהליכים משפטיים שונים. סיבה מרכזית התורמת להיקלעות למצב של חובות - חוסר בידע על התנהלות כלכלית נבונה ומיצוי זכויות, המביא לידי קבלת החלטות פיננסיות לא נכונות!    
הקורס כולל היכרות, מחירים ויוקר המחייה, כסף ומשמעותו, קבלת החלטות בעניינים פיננסים, רישום הוצאות והתנהלות כלכלית, צרכנות נבונה, דילמות והתמודדות עם קשיים צרכניים ופיננסים, בניית תקציב אישי לאור הוצאות והכנסות, זכויות עובדים, תלוש משכורות, חיסכון ופנסיה, שימוש נבון במכשירים פיננסים: בנקים, כרטיסי אשראי, צ'קים, הלוואות וכיו"ב, זכויות והמיצוי שלהן: היכרות עם מוסד הביטוח לאומי, הכרות עם עמותות המעניקות סיוע בנושאים שונים.

טרנספריה

ספריה לספרים בנושאי זהות טרנסית ומגדר.
כרגע הספריה במעבר! נשמח להצעות למשרד\בית חדש לספרים :)