® כל הזכויות שמורות למעברים 

PROJECTS & GROUPS

פרויקטים וקבוצות

בזאר אדם לאדם

כל כמה חודשים נערך בזאר בו אפשר להחליף בגדי קיץ בחורף, ישן בחדש, גברי בנשי ולהפך! בואו למצוא בגדים, מצעים, כלי בית וצעצועים מדליקים באווירה פתוחה ופרנדלי. אפשר למסור, אפשר לקחת, אפשר גם וגם, והכי חשוב- אין לנו מחלקת גברים או נשים.. תרומה של 2 ש"ח לפריט תתקבל בברכה.

מלגות

מעברים מעניקה מלגות לסטודנטים/ות לתואר ראשון ולקורסי פסיכומטרי עבור חברי/ות הקהילה, בשיתוף אדאלום ומייקרוסופט ישראל ובעזרת LGBTech. במסגרת התכנית, כל מלגאי/ת ילוו על ידי "אח/ות בוגר/ת" ממיקרוסופט שיסייעו להם במהלך הלימודים.

ההרשמה למלגות סגורה כעת

הרצאות

מעבירים מעבירה הרצאות בנושא הקהילה הטרנסית למגוון קהלי יעד, ביניהם: אנשי/נשות חינוך, מעסיקים/ות, רופאים/ות, אנשי/נשות טיפול ועוד. ההרצאות עוסקות בהיכרות עם הקהילה הטרנסית על תהליכי השינוי המגדרי והקשיים הכרוכים בכך, יחד עם למידה על התמודדות הסביבה, התייחסות נכונה ומענים.

נבחרת החלומות

כאן מגשימות חלומות! העצמה לקראת תעסוקה לצעירות, צעירים ונוער טרנס ומתלבט/ת במגדרו/ה. בואו למקום בטוח ומקבל, כדי לבנות את העתיד הורוד שלכם/ן, עם עוד בנות ובנים כמוכם/ן! ההשתתפות ללא עלות.

סדנת קול משלך

סדנת נישוי קול מרוכזת לטרנסיות על הקשת ה-MTF. מטרת הסדנה לעזור לכל מי שעל קשת ה-MTF המעוניינת למצוא ולהפיק קול נשי יותר במרחב בטוח.

במהלך הסדנה נעבור מההתחלה על כל עקרונות נישוי הקול, תוך מעבר הדרגתי מרמת התרגיל הבודד לרמת השיחה, נלמד למצוא קול או קולות שיכולים לשרת אותנו במצבי חיים שונים ונשתף בחוויות ותחושות.

הסדנא בהנחיית קלינאיות תקשורת.

קורסים מקצועיים וקבוצות

פתיחת קבוצות תלויה בכמות הנרשמים/ות

קורס התנהלות כלכלית - 

בני נוער רבים/ות ובניהם/ן צעירות וצעירים טרנס*, ולא רק צעירים/ות, נקלעים/ות לחובות כלכליים המתחילים כקטנים ועלולים לצמוח לחובות גדולים שמלווים בהליכים משפטיים שונים. סיבה מרכזית התורמת להיקלעות למצב של חובות - חוסר בידע על התנהלות כלכלית נבונה ומיצוי זכויות, המביא לידי קבלת החלטות פיננסיות לא נכונות!    
הקורס כולל היכרות, מחירים ויוקר המחייה, כסף ומשמעותו, קבלת החלטות בעניינים פיננסים, רישום הוצאות והתנהלות כלכלית, צרכנות נבונה, דילמות והתמודדות עם קשיים צרכניים ופיננסים, בניית תקציב אישי לאור הוצאות והכנסות, זכויות עובדים, תלוש משכורות, חיסכון ופנסיה, שימוש נבון במכשירים פיננסים: בנקים, כרטיסי אשראי, צ'קים, הלוואות וכיו"ב, זכויות והמיצוי שלהן: היכרות עם מוסד הביטוח לאומי, הכרות עם עמותות המעניקות סיוע בנושאים שונים.

קורס שפת גוף - 

קרה לכם/ן פעם שדיברתם/ן והרגשתם/ן שלא לגמרי מתייחסים אליכם/ן? היו לכם/ן בדיוק את המילים הנכונות, אבל לא הצלחתם/ן להעביר את המסר שלכם/ן? עכשיו יש לכם/ן הזדמנות לשנות את זה! סדנת שפת גוף בהנחייתו של האחד והיחיד, אבי סופר.

קורס הגנה עצמית -

טרנסיות, טרנסים, ג'נדרקוויריות/ים, וא/נשים שונים/ות מגדרית מתמודדים/ות עם סטואציות יחודיות של אלימות על רקע מגדרי. בקורס נקבל כלים להתמודדות עם עימות מילולי, אלימות רגשית והטרדות, ונתרגל טכניקות הגנה עצמית להתמודדות עם אלימות פיזית.

טרנספריה

ספריה לספרים בנושאי זהות טרנסית ומגדר. ניתן להגיע אלינו בשעות הפתיחה ולהשאיל ספרים.