® כל הזכויות שמורות למעברים 

הנהלת הפורום
Jul 2, 2017

תפקיד מלווה הסעות

0 comments

במחלקת הסעים באגף משאבי חינוך בעיריית תל-אביב-יפו מחפשים מלווי הסעות לתלמידים.

ליצירת קשר ניתן להתקשר בטלפון לממונה ההסעים: חנן אזולאי 053-8208200.

תיאור התפקיד:

 

 1. המלווה יהיה נוכח בכל מהלך ההסעה.

 2. המלווה יחזיק בידיו את רשימת התלמידים מהרשות המקומית המיועדים להיות מוסעים באותה הסעה. רשימה זו תכלול את שמות הילדים, את כתובותיהם, את מספרי הטלפון של הבית ושל מקום העבודה של ההורים, את שם המוסד החינוכי שהתלמיד לומד בו, את נקודות האיסוף ואת נקודות הפיזור.

 3. אין לבצע כל שינוי במסלול הנסיעה ללא אישור מחלקת ההיסעים.

 4. המלווה יסייע לתלמידים לעלות לרכב ולרדת ממנו, ויקפיד שיעשו זאת רק בנקודות שנקבעו מראש. אין להעלות ולהוריד תלמידים במקומות מזדמנים ולא מתוכננים.

 5. על המלווה לשבת בעת הנסיעה עם התלמידים ליד פתח היציאה והכניסה של הרכב. למען הסר ספק, חל איסור מוחלט על המלווה לשבת במושב שליד הנהג ועליו לשבת רק מאחור, ליד התלמידים; לפיכך חל איסור מוחלט על נהג הרכב לשמש מלווה באותה עת.

 6. המלווה יקפיד שהתלמידים ייכנסו לרכב בצורה מסודרת, ויוודא שכל התלמידים הממתינים להסעה יעלו על הרכב.

 7. במקרה של היעדרות אחד התלמידים מההסעה, לדווח לצוות בית הספר.

 8. במהלך הנסיעה יקפיד המלווה כי התלמידים ישבו במקומותיהם, חגורים בחגורות הבטיחות, ולא יוציאו את הראש ואת הידיים מהחלונות.

 9. המלווה יקפיד שהתלמידים ירדו מהרכב בפתח הגן/בית הספר או בנקודת ההורדה שסוכמה מראש. בשום מקרה אין להוריד תלמידים במקום שהם צריכים לחצות כביש כדי להגיע ליעדם.

 10. בסיום ההסעה יבדוק המלווה אם לא נשאר תלמיד בתוך הרכב. כמו כן יש לוודא שלא נשאר תלמיד במוסד החינוכי לפני סגירתו. חל איסור מוחלט על הנהג ו/או המלווה על חלוקת דברי מאכל ו/או שתייה לתלמידים בזמן ההסעה.

הנהגים / המלווים מתבקשים להמעיט בשיחות טלפון ברכב.

על הנהגים להימנע משמיעת רדיו בקול רם ברכב.

כמו כן, שימוש במפיצי ריח אסור ברכב ההסעה מאחר ויש ילדים רבים ויש להם רגישות לריחות.

על הנהג להגיע בהופעה מסודרת ובבגדי הייצוג של החברה.

 1. המלווה ידווח לרשות המקומית על תופעות ועל אירועים חריגים המתרחשים במהלך הנסיעה. דוגמאות לאירועים חריגים:

 2. עילפון, איבוד הכרה, ערפול חושים, להזעיק עזרה רפואית 101

 3. הקאות, שלשולים לסייע במים ולדווח להורים

 4. במקרה שריפה ברכב, לפנות במהירות את הילדים מהרכב למקום בטוח ולהשגיח עליהם

 5. במקרה של תאונה ללא נפגעים, להישאר עם הילדים ולדווח על כך לאחראי ההסעות

 6. במקרה של תאונה עם נפגעים, לפעול בתיאום עם הנהג, פינוי הנפגעים לטיפול רפואי ולדווח לאחראי

 7. על כל אירוע חריג נוסף, לדווח לצוות בית הספר בתום האיסוף-פיזור, להורים או לנציגם בתחנת הפיזור, וכן לממונה על ההסעה בטלפון.

 

New Posts
 • נטע לאסיו
  Jun 24, 2018

  למשרה גמישה מאד (עבודה גם מהבית וגם מהמשרד בשכונת צהלה בת"א) לחברה המוכרת מוצרי קוסמטקיה דרוש.ה אש.ת מכירות טלפוניות: � �💜 שיחות מכירה יוצאות ללידי ם 📷💜 יצירת לידים ברשתות החברת י ות 📷💜 מענה טלפוני לשיחות מכירה נכנסות דרישות התפקיד: � �✔ אוריינטציה שירותית - חובה 📷✔ ניסיון קודם בתפקידי שירות ומכירה - יתרון 📷✔ יכולת ביצוע מספר משימות במקביל ועבודה בצו ו ת 📷✔ זיקה לעולם הביוטי - חובה אז אם אתם שחקני נשמה שרוצים לגדול, להתפתח ולהתקדם מקומכם איתנו! המשרה מיועדת לנשים וגברים וכל מגדר כאחד קו"ח יש לשלוח למייל: info@envypro.co.il
 • Yaara Betzalel
  Mar 27, 2018

  הי חברים, לפרוייקט רדיופוני מיוחד מחפשים ללוות מישהו/י שעוברים ניתוח תחתון (בחודשי מרץ-אוקטובר). הפרוייקט הוא של 3 סטודנטים ממכללת ספיר, שבעיקר רוצים שיותר אנשים יתוודעו לתהליך הרגשי, הפיזי והבירוקרטי במדינת ישראל. הפרוויקט צפוי להיות משודר ברדיו 106.4FM וכנראה גם ב 88FM, ו99FM . כמובן שניתן להתראיין בשם בדוי. נשמח לתת פרטים נוספים בטלפון או בפייס. יערה - 0528325272
 • Hila Shacham
  Mar 7, 2018

  בדוכנים שונים בשוק צפון, רמת החייל, ראול ולנברג 20, תל אביב דרושים/ות עובדי/ות דלפק ו/או עובדי/ות מטבח. לדוכן ההודי: רננה, 0546222344. לדוכן היפני: דוד, 0528119955.