® כל הזכויות שמורות למעברים 

הנהלת הפורום
May 8, 2017

פרוייקט חברתי צילומי לרשתות החברתיות

0 comments

פנייה שהגיעה אלינו-

 

שמי עירית בלינשטיין ואני יוזמת פרוייקט חברתי

שני במספרו, שמתמקד הפעם בקבלת הטרנסג'נדרים כפי שהם ללא דיעות קדומות.

הפרוייקט הוא פרוייקט צילומי סטילס עם אמירה, הוא יתפרסם בפייסבוק ובאינסטגרם בשפה האנגלית בעיקר, מתוך כוונה להגיע לכמה שיותר אנשים ולא להשאר רק בגבולות ישראל.

אני מחפשת טרנסג'נדרים המעוניינים להצטלם ולהשתתף בפרוייקט, לספר את הסיפור שלהם. 

תאריכי הצילום המתוכננים הם 19.5 + 26.5 בין 10:00 ל 14:00.

אשמח לסיוע בגיוס אנשים שהתאריכים האלו מתאימים להם.

אני מאוד מתחברת לאנשים שהחברה דוחקת לשוליים ומאוד רוצה להביא את הדברים לתודעה גדולה יותר בתקווה לחולל שינוי גם אם הוא קטן- להביע את המחאה שלי אם לנסח ככה, על התבניות וההדרה שהחברה מאמצת למי שאינו נכלל בתבנית שאנשים מצליחים להבין.

הפרוייקט הראשון נולד במסגרת לימודי תוכן במדיה חברתית ועסק בנכים.

הקמתי דף פייסבוק ואינסטגרם לנושא קבלת העצמי כפי שאני.

https://www.facebook.com/ibtesting/

imperfect_as_I_am באינסטגרם

https://www.playbuzz.com/izzybr11/a-3-8-2017-9-05-42-pm

אודה ואשמח לכל סיוע אפשרי בגיוס האנשים. 

בברכה,

עירית בלינשטיין

054-2457606

New Posts
 • Shahar Hakim
  Aug 30, 2018

  שלום לכם , אני שחר חכים ואני מדברת בשם עוד שני חברי לקבוצה , במסגרת בית ספר במגמת תקשורת אנו צריכים ליצור סרט גמר על נושא חשוב עם מודעות .. ישר חשבנו על הקהילה הגאה , אשמח להענות מכלל הציבור שבאתר . במהלך הצילומים אנו נשאל שאלות ונדבר על הקשיים ביציאה או בחשיפה של הנושא .. כמובן שנושאים שלא תרצו לדבר ומחוסר נעימות לא נעלה וגם לא נצלם , אשמח אם תצרו עימי קשר כל מי שמעוניין לקחת חלק בנושא ולהעלות את המודעון לכך בקרב בעיקר בני הנוער וגם צעירים אחרים .. חשוב לציין כי הסרט בסופו של תהליך יעלה ליוטיוב לאתר בית הספר עתידים . צילום הסרט הוא השתתפות בהתנדבות בלבד , כיוון שזה סרט להעלת מודעות ומטעם בית הספר אין לנו תקציב להשתתפות בתשלום .. (תודה על ההבנה) אז אשמח לצלם ולשתף כל אדם אשר ירצה לקחת חלק , כמובן שהצילום יהיה בשעות הצהריים על מנת לא להפריע בימי עבודה .. מודים מראש שחר דניאל ואורי בכדי ליצור קשר יש להתקשר למספר : 0506324245- שחר חכים
 • אופיר שמיר
  Aug 13, 2018

  שלום, לכתבה שתעלה בסמוך ליום כיפור, אנו מחפשים טראנסג'נדר/ית שעברו את השינוי לאחר שהיו להם ילדים ומשפחה. הכתבה תעסוק באנשים שהלכו עם הלב והנפש שלהם ועשו שינוי משמעותי בחייהם, תוך התמקדות בחשבון הנפש שהוביל להחלטה על השינוי דווקא בשלב מאוחר יחסית בחיים. כמו כן, הכתבה תעסוק בנקודה שבה הוחלט על השינוי וכמובן בתהליך עצמו והדרך שבה הסביבה קיבלה אותו. לצערי, אין בצד הכתבה תשלום, אולם מדובר בראיון טלפוני בכל שעה שנוחה לכם, ובכתבה שתעביר לדעתי מסר חשוב מאוד לקוראים אותה. מוזמנים לפנות דרך המייל - ofirshamir84@gmail.com
 • adaya177
  Jul 2, 2018

  שלום! שמי עדיה. בימים אלו אנחנו מפיקים סדרה בשיתוף "דיבור אחר" ואיגוד המפיקים.  הסדרה עוסקת בסוגי אוכלוסיות שונות, שלעיתים מובנים לא נכון. אנחנו מלווים אותם במשך יום/כמה שעות ואז מראים את זה לילד באיזור גיל 4, המפרש דרך העיניים שלו את האדם בו הוא צופה. ללא דעות קדומות, הכל בעיניים תמימות.  לצורך פרק העוסק באוכלוסיה הטרנסית, אנחנו מחפשים טרנסג'נדרית שתשמח להכניס אותנו לכמה שעות מחייה. תודה לך מראש!