® כל הזכויות שמורות למעברים 

כרמל טובל
Nov 20, 2017

מחקר בנושא דימוי גוף ומאפיינים מגדריים

0 comments

 

שלום חברות וחברים יקרים,

אני סטודנטית לתואר ראשון בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה באוניברסיטת אריאל.

אשמח ואודה מאוד אם יש כאן נשים טרנסיות בתחילת או בסוף התהליך שיוכלו לעזור לי בעבודת הסמינריון ולענות על שאלון קצרצר בנושא דימוי גוף ותפקידי מגדר. זה ממש כמה דקות ואשמח בסוף השאלון להסביר על המחקר לכל מי שתתעניין בכך.

המחקר ללא תמורה כלכלית אך כולי תקווה כי הוא יתרום תרומה משמעותית להבנת תחום שטרם נחקר

לעומק ושבזכות המחקר אוכל להצליח לקדם את הקהילה והתייחסות מתאימה יותר לתמיכה בה.

 

השאלון אנונימי

 

כדאי לשים את המסך לרוחב כדי לראות את כל סקלאת התשובות.

תודה רבה!

https://goo.gl/forms/PH2q9YhujPm5qSBq1

 

אציין שאין לי יועץ מהקהילה בתחום ואני נעזרת המון בחברים ומכרים מהקהילה וכמו כן לא חקרנו ולא עשיתי מחקרים קודמים בתחום. מדובר על המחקר הראשון שלי בנושא ואני מאוד מתרגשת בשל כך.

 

תודה רבה רבה על שיתוף הפעולה

כרמל טובל

 

New Posts
 • Shahar Hakim
  Aug 30, 2018

  שלום לכם , אני שחר חכים ואני מדברת בשם עוד שני חברי לקבוצה , במסגרת בית ספר במגמת תקשורת אנו צריכים ליצור סרט גמר על נושא חשוב עם מודעות .. ישר חשבנו על הקהילה הגאה , אשמח להענות מכלל הציבור שבאתר . במהלך הצילומים אנו נשאל שאלות ונדבר על הקשיים ביציאה או בחשיפה של הנושא .. כמובן שנושאים שלא תרצו לדבר ומחוסר נעימות לא נעלה וגם לא נצלם , אשמח אם תצרו עימי קשר כל מי שמעוניין לקחת חלק בנושא ולהעלות את המודעון לכך בקרב בעיקר בני הנוער וגם צעירים אחרים .. חשוב לציין כי הסרט בסופו של תהליך יעלה ליוטיוב לאתר בית הספר עתידים . צילום הסרט הוא השתתפות בהתנדבות בלבד , כיוון שזה סרט להעלת מודעות ומטעם בית הספר אין לנו תקציב להשתתפות בתשלום .. (תודה על ההבנה) אז אשמח לצלם ולשתף כל אדם אשר ירצה לקחת חלק , כמובן שהצילום יהיה בשעות הצהריים על מנת לא להפריע בימי עבודה .. מודים מראש שחר דניאל ואורי בכדי ליצור קשר יש להתקשר למספר : 0506324245- שחר חכים
 • אופיר שמיר
  Aug 13, 2018

  שלום, לכתבה שתעלה בסמוך ליום כיפור, אנו מחפשים טראנסג'נדר/ית שעברו את השינוי לאחר שהיו להם ילדים ומשפחה. הכתבה תעסוק באנשים שהלכו עם הלב והנפש שלהם ועשו שינוי משמעותי בחייהם, תוך התמקדות בחשבון הנפש שהוביל להחלטה על השינוי דווקא בשלב מאוחר יחסית בחיים. כמו כן, הכתבה תעסוק בנקודה שבה הוחלט על השינוי וכמובן בתהליך עצמו והדרך שבה הסביבה קיבלה אותו. לצערי, אין בצד הכתבה תשלום, אולם מדובר בראיון טלפוני בכל שעה שנוחה לכם, ובכתבה שתעביר לדעתי מסר חשוב מאוד לקוראים אותה. מוזמנים לפנות דרך המייל - ofirshamir84@gmail.com
 • adaya177
  Jul 2, 2018

  שלום! שמי עדיה. בימים אלו אנחנו מפיקים סדרה בשיתוף "דיבור אחר" ואיגוד המפיקים.  הסדרה עוסקת בסוגי אוכלוסיות שונות, שלעיתים מובנים לא נכון. אנחנו מלווים אותם במשך יום/כמה שעות ואז מראים את זה לילד באיזור גיל 4, המפרש דרך העיניים שלו את האדם בו הוא צופה. ללא דעות קדומות, הכל בעיניים תמימות.  לצורך פרק העוסק באוכלוסיה הטרנסית, אנחנו מחפשים טרנסג'נדרית שתשמח להכניס אותנו לכמה שעות מחייה. תודה לך מראש!