® כל הזכויות שמורות למעברים 

ilanchanochi1
Aug 21, 2017

לתכנית דוקו, מחפש טרנסים/ות אשר מתלבטים האם להתגייס לצה"ל

0 comments

לתכנית דוקו בערוץ מוביל, אני מחפש טרנסים/ות אשר מתלבטים/ות האם להתגייס לשירות צבאי או להתנדב לשירות לאומי.

התכנית עוקבת במשך יומיים אחר מתלבט/ת שרוצה לחקור יותר לעומק את הנושא בו יש להם דילמה. בסוף היומיים המתלבט/ת מגיע/ה להחלטה ומשתפ/ת אותנו בה.

נושא גיוס הטרנסים/ות לצה"ל הוא נושא שחשוב לי ולאנשי התוכן של התכנית, להביא לקדמת הבמה ולעורר דיון ציבורי עליו. אנשים לא מודעים לטרנסופוביה בסביבה הצבאית ולקשיים האישיים של מתגייס/ת מהקהילה.

נכון שצה"ל כגוף, נחשב יחסית ליברלי ופורץ דרך בכל מה שקשור לקהילה הטרנסית, אך עדיין ישנה התלבטות של מלש"ב/ית- האם להתגייס לשירות צבאי ולקחת את הסיכון להיחשף לטרנסופוביה ולקשיים אישיים, או שאולי עדיף לתרום בשירות לאומי, במסגרת יותר מקבלת ותומכת.

אז אם אתם מתלבטים/ות ומוכנים להיחשף ולשתף, אשמח אם תיצרו איתי קשר.

תודה מראש אילן חנוכי טלפון- 0544820480

New Posts
 • Shahar Hakim
  Aug 30, 2018

  שלום לכם , אני שחר חכים ואני מדברת בשם עוד שני חברי לקבוצה , במסגרת בית ספר במגמת תקשורת אנו צריכים ליצור סרט גמר על נושא חשוב עם מודעות .. ישר חשבנו על הקהילה הגאה , אשמח להענות מכלל הציבור שבאתר . במהלך הצילומים אנו נשאל שאלות ונדבר על הקשיים ביציאה או בחשיפה של הנושא .. כמובן שנושאים שלא תרצו לדבר ומחוסר נעימות לא נעלה וגם לא נצלם , אשמח אם תצרו עימי קשר כל מי שמעוניין לקחת חלק בנושא ולהעלות את המודעון לכך בקרב בעיקר בני הנוער וגם צעירים אחרים .. חשוב לציין כי הסרט בסופו של תהליך יעלה ליוטיוב לאתר בית הספר עתידים . צילום הסרט הוא השתתפות בהתנדבות בלבד , כיוון שזה סרט להעלת מודעות ומטעם בית הספר אין לנו תקציב להשתתפות בתשלום .. (תודה על ההבנה) אז אשמח לצלם ולשתף כל אדם אשר ירצה לקחת חלק , כמובן שהצילום יהיה בשעות הצהריים על מנת לא להפריע בימי עבודה .. מודים מראש שחר דניאל ואורי בכדי ליצור קשר יש להתקשר למספר : 0506324245- שחר חכים
 • אופיר שמיר
  Aug 13, 2018

  שלום, לכתבה שתעלה בסמוך ליום כיפור, אנו מחפשים טראנסג'נדר/ית שעברו את השינוי לאחר שהיו להם ילדים ומשפחה. הכתבה תעסוק באנשים שהלכו עם הלב והנפש שלהם ועשו שינוי משמעותי בחייהם, תוך התמקדות בחשבון הנפש שהוביל להחלטה על השינוי דווקא בשלב מאוחר יחסית בחיים. כמו כן, הכתבה תעסוק בנקודה שבה הוחלט על השינוי וכמובן בתהליך עצמו והדרך שבה הסביבה קיבלה אותו. לצערי, אין בצד הכתבה תשלום, אולם מדובר בראיון טלפוני בכל שעה שנוחה לכם, ובכתבה שתעביר לדעתי מסר חשוב מאוד לקוראים אותה. מוזמנים לפנות דרך המייל - ofirshamir84@gmail.com
 • adaya177
  Jul 2, 2018

  שלום! שמי עדיה. בימים אלו אנחנו מפיקים סדרה בשיתוף "דיבור אחר" ואיגוד המפיקים.  הסדרה עוסקת בסוגי אוכלוסיות שונות, שלעיתים מובנים לא נכון. אנחנו מלווים אותם במשך יום/כמה שעות ואז מראים את זה לילד באיזור גיל 4, המפרש דרך העיניים שלו את האדם בו הוא צופה. ללא דעות קדומות, הכל בעיניים תמימות.  לצורך פרק העוסק באוכלוסיה הטרנסית, אנחנו מחפשים טרנסג'נדרית שתשמח להכניס אותנו לכמה שעות מחייה. תודה לך מראש!